Diva lampa wisząca 8xE27 czarna/chrom 319800832
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi chromowanymi kloszami. Efektowne połączenie matowej czerni i chromowanego szkła nadaje tej ośmiolampowej lampie elegancki i dyskretny wygląd. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 120 cm x 20 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm, 18 cm, 20,4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm, 20 cm, 14 cm |
| Waga | 7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | chromowany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 