Dorado lampa wisząca 3xLED/10W złota LP-002/3V
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość zmieniania barwy:3000/4000/6000K. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1044 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 