Downlight ES111 lampa sufitowa 1-punktowa biała 9575
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym.
Wymiary otworu montażowego: 16,5 cm x 16,5 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (ES/AR 111) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 75 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 19 cm x 19 cm |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 