Eco Alix New 230V lampa sufitowa 1-punktowa złota AZ3496
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z aluminium w kolorze antycznego złota. Oprawę cechuje szeroki kąt strumienia światła, dzięki temu świetnie sprawdzi się w oświetleniu dużych powierzchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (ES/AR 111) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 