Egida lampa stołowa 1xE27 chrom 1608
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa stołowa 1 punktowa z materiałowym abażurem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa przyozdobiona kryształowymi wisiorkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 34 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Waga | 1,53 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | szary/srebrny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |


by 