Elior lampa wisząca 4xE27 czarna DL417319400
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z metalowymi kloszami w kolorze beżowym, ciemnoszarym, brązowym. Oprawa wykończona w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 87 cm x 12 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 