Elison LED kinkiet IP44/L120/20W chrom DL206283811
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Kinkiet wykonany z metalu w kolorze chrom oraz z matowym kloszem z akrylu. Oprawa posiada stopień ochrony przed wnikaniem wilgoci IP44 idealnie nadający się do łazienki np. nad lustro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 120 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7,9 cm |
| Wysokość | 3,8 cm |
| Waga | 1,65 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 