Ella lampa sufitowa 3xE27 chrom ML2762
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa przyozdobiona kryształkami. Doskonale wpisuje się w nowoczesne i klasyczne aranżacje, stanowiąc zarówno praktyczne źródło światła, jak i dekoracyjny element wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 