Elmo lampa sufitowa 6xE14 biała/złota K-5314
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym ze złotymi wstawkami. Stosować żarówki świecowe (maksymalna wysokość 10,5cm).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 100 cm x 75 m |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 3) |


by 