Elvira lampa sufitowa (spot) 2-punktowa SPL-3142A-2-WH
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna rodzina lamp - spotów Elvira na żarówki GU 10. W skład rodziny wchodzą lampy sufitowe i kinkiet. Eleganckie czarno-białe wykończenie zapewnią idealne wykończenie każdego pomieszczenia
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 32 cm x 7 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 