Empire żyrandol 13-punktowy chrom 1500CC
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 13 punktowy z prostokątnymi kryształowymi pryzmatami. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Trzynastopoziomowy żyrandol z oszałamiającymi prostokątnymi kryształowymi pryzmatami zawieszonymi symetrycznie na nowoczesnej chromowanej ramie. Wygląda niesamowicie gdy w nocy zapala się trzynaście świateł i stanowi odważną deklarację w każdym domu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 13-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 297 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 128 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 15,3 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, szklane kryształki |


by 