Eral lampa sufitowa 1-punktowa czarny chromowany 91542
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze grafitowym. Konstrukcja lampy jest czarna - chromowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 26 cm x 15 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | grafit |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 