Erovia kinkiet (spot) 2xLED 10W CCT czarny/złoty LP-5923/2WS GD
towar niedostępny
Opis
Lampa Erovia to elegancka oprawa sufitowa, która zachwyca wyrafinowanym połączeniem złota, czerni i transparentnego akrylu. Dwa regulowane klosze z ryflowanym wzorem zapewniają precyzyjne oświetlenie wybranych stref pomieszczenia. Zintegrowane LED 10W z funkcją CCT pozwalają wybrać barwę światła – od ciepłej (3000K) po chłodną (6000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1190 lm / 1219 lm / 1193 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 