Esme kinkiet 1xE27 czarny/transparentny 5387
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z kloszem ze szkła w kolorze transparentnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Transparentny szklany klosz nie tylko elegancko się prezentuje, ale także efektywnie rozprasza światło, tworząc przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 27 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 