Estera kinkiet 1xG9 brązowy/bursztynowy 10256
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kolorze bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze brązowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 