Estera lampa sufitowa 3xG9 brązowa/ciemne drewno 10269
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze brązowym, elementy drewniane w kolorze ciemnego drewna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 47 cm x 23 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga | 0,58 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy + drewno (kolor ciemne drewno) |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 