Estera lampa wisząca 3xG9 brązowa/ciemne drewno 10271
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze brązowym, elementy drewniane w kolorze ciemnego drewna. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,76 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy + drewno (kolor ciemne drewno) |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 