Evans kinkiet 2xLED 12W złoty WL-94981-1B-GD
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa składa się z białych kloszy oraz ceramicznych elementów, które pełnią funkcję dekoracyjną. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 23 cm |
| Wysokość | 39,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, ceramika |


by 