Eye IP44 oprawa sufitowa do zabudowy czarna 3501
towar niedostępny
Opis
Oczko podtynkowe okrągłe nieruchome czarne przeznaczone do łazienki z podwyższoną odpornością na wnikanie pyłu i wilgoci (IP44).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Waga | 0,1 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 