Famburo PL Old Gold 49 lampa sufitowa 4-punktowa złoto satynowe OR84917
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z materiałowym abażurem przysłoniętym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złota satynowego. Idealnie wkomponuje się w każde wnętrze nadając mu wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 49 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 38 cm |
| Kolor konstrukcji | złoto satynowe |
| Kolor klosza / abażura | delikatnie kremowy |
| Osłona źródła światła | tkanina + szkło |
| Materiał | metal, tkanina, szkło |


by 