Faro kinkiet spot 2xLED 9W biały AZ6881
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Jedno z nich zostało umieszczone pod okrągłym mocowaniem. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Lampa posiada dwa wbudowane włączniki. Wyróżnia się prostą formą która doskonale koresponduje ze współczesną stylistyką wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W + 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 420 lm + 250 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 