Federica lampa sufitowa (spot) 1-punktowa SPL-3001A-1-WH
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny spot w całości wykończony w kolorze białym. Rodzina opraw Federica oferuje 4 wariantów lampy. Oprawy można regulować i obracać wokół własnej osi oraz ustawiać w pionie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 Watt |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 13 cm x 13 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 