Fener lampa sufitowa 5xE27 antyczny mosiądz PND-40653-5-ABR-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi kloszami. Elemenety metalowe wykończone w kolorze antycznego mosiądzu. Lampa idealnie wkomponuje się w klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 68 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |


by 