Feniks lampa sufitowa 2-punktowa wenge SL.0074
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 płomienna z matowymi szybkami. Korpus lampy składa się elementu drewnianego w kolorze wenge. Najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie pożądane jest raczej delikatne, nieco przydymione oświetlenie. Zarówno wnętrza urządzone w stylu skandynawskim, jak i te o ultra nowoczesnym charakterze polubią się z lampami z kolekcji FENIKS. Nie ma dla nich jednego przeznaczenia - sprawdzą się równie dobrze w kuchni, korytarzu, a nawet w sypialni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 43 cm x 43 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor wenge) |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 