Finestra kinkiet 1xE27 czarny/biały K-4964
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym białym kloszem w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ze względu na rozmiar klosza zastosowanego w tej lampie, rekomendujemy zastosowanie żarówek E27 w kształcie świeczki lub małej kulki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 