Finestra lampa wisząca 2-punktowa czarna K-4961
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna czarna lampa wisząca na 2 żarówki ze szklanymi mlecznymi kulami. Przestrzenna konstrukcja oprawy sprawi że idealnie wypełni przestrzeń nad wyspą lub stołem. Lampa posiada półkę, która może pełnić funkcję kwietnika.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 93 cm x 26 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 