Flair kinkiet elewacyjny 1-punktowy czarny 5288803012
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet elewacyjny 1 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Sprawdzi się przy drzwiach wejściowych i wokół domu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13,9 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 