Flo Grey lampa stołowa duża 1xE14 7000B22_M
towar niedostępny
Opis
Prosta w formie lampka stołowa ze szklanym białym kloszem w połysku. Elementy metalowe wykończone w kolorze szarym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 26 cm |
| Waga | 1,55 kg |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | biały połysk |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 