Galaxy lampa sufitowa 1xE27 szara/beż 40940
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z możliwością regulowania położenia źródła światła. Oprawa wykończona w kolorze szaro-beżowym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 64 cm x 19 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 17,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | szaro-beżowy |
| Kolor klosza / abażura | szaro-beżowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 