Genesis lampa wisząca 15xGU10 czarna/złota ML0378
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 15 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 15-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 100 cm |
| Wysokość | 20 cm - 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 8,9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,6 cm |
| Waga | 3.2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty satyna |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 