Gerso lampa sufitowa 5xE27 czarna 63286
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym ze wstawkami drewnianymi w kolorze naturalnym. Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 74 cm x 27 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, drewno |


by 