Gillan kinkiet (spot) 1xGU10 biały/nikiel 814570107
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem w kolorze matowego niklu i w kolorze białym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym z chromowanymi wstawkami. Zabudowany włącznik. Ta lampa ścienna nadaje się zarówno do podłączenia na stałe, jak i do pracy z przewodem wtykowym. Przewód zasilający nie wchodzi w zakres dostawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 16 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | biały +chrom |
| Kolor klosza / abażura | nikiel matowy + biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 