Gillan lampa sufitowa (spot) 3xGU10 biała/nikiel 814530307
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z metalowymi kloszami w kolorze matowego niklu i w kolorze białym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym matowym z chromowanymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały +chrom |
| Kolor klosza / abażura | nikiel + biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 