Gillan lampa sufitowa (spot) 4xGU10 czarna/kawowa 814500465
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z metalowymi kloszami w kolorze kawowym i w kolorze czarnym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60 cm x 9 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | kawowy + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |


by 