Giotto S LED kinkiet obrazowy 1-punktowy patyna 8168
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze patyny. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 45,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 19,5 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo |


by 