Groovy 4000K LED lampa sufitowa 3-punktowa biała 642110331
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Delikatne elementy szklane wewnątrz kół dodają elegancji i stają się prawdziwym elementem dekoracyjnym na suficie. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość 3 stopniowego (100%, 50%, 25%) ściemniania za pomocą tradycyjnego włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 3800 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie . 5 lat gwarancji na diody LED |


by 