Halia LED 4000K lampa sufitowa 3-punktowa chrom DL406-62793
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie. Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła poprzez krótkie (szybkie) włączenie i wyłączenie lampy. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostanie zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 25W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 57,5 cm x 35,5 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Waga | 1,06 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 