Halo 100+80+60 LED lampa wisząca 3-punktowa czarna AZ4707
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. HALO PENDANT 100 + 80 + 60 to okazały żyrandol składający się z trzech okręgów o różnej średnicy (100, 80 i 60 cm). Każdy z nich jest zawieszony na cienkich linkach na innej wysokości, co pozwala uzyskać ciekawe efekty estetyczne.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 130 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 11100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm, 80 cm, 100 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 