Halo 100+80+60 LED lampa wisząca (z pilotem) 3-punktowa czarna AZ4975
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Perfekcyjne dopasowanie warunków jest możliwe, dzięki opcji regulowania temperatury barwowej i natężenia światła. Produkt może być też sterowany zdalnie – za pośrednictwem wygodnego pilota Bluetooth.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 120 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 13140 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Szerokość | 188 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm, 80 cm, 100 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 