Halo D100 LED lampa wisząca 1-punktowa biała AZ4962
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości. HALO 100 to niezwykła lampa wisząca, potrafiąca odmienić oświetlenie w wielu przestrzeniach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3945 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 100 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 100 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 