Halo D40 LED kinkiet 1-punktowy biały AZ4965
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Kinkiety HALO to praktyczne rozwiązanie do modnych wnętrz, sprawdzające się w większości popularnych obecnie aranżacji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 4,2 cm |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 