Halo H60 lampa wisząca LED/11W/CCT mosiądz MOD246PL-L12BSK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Możliwość ustawienia barwy światła 2600K- 3500K w podsufitce przed montażem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 750 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 1,7 cm (podsufitka 6 cm) |
| Wysokość | 375 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 60 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 1,7 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 