Halo lampa sufitowa 1-punktowa biała 8195
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze biało-czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12,7 cm |
| Wysokość | 12,7 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 