Halo lampa sufitowa 4xGX53 mokka 1680/4
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z metalowymi kloszami wykończona w kolorze beżowym (mokka). Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 60 |
| Wysokość | 20 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 2,6 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy (mokka) |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo |


by 