Hanna lampa sufitowa 8-punktowa kwadratowa chrom 7308-8CC
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 8 punktowa kwadratowa z przezroczystymi kryształowymi kroplami w kształcie piramidy. Luksusowe światło wpasowuje się w sufit i składa się z ośmiu lamp otoczonych dekadenckim kryształowym wykończeniem i piramidkami. Elegancka kwadratowa lustrzana płyta tylna dopełnia wygląd tego nowoczesnego żyrandola. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 33W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 55 cm x 55 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 9,3 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, aluminium, szklane kryształki |


by 