Harmony lampa wisząca 1xE27 czarna/brązowa 4562
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z abażurem wykonanym z juty. To naturalne tworzywo nadaje lampom niepowtarzalnego charakteru, a zarazem nadzwyczajną trwałość. Otaczające abażury metalowe koszyki, oplecione czarną tasiemką, przypominają skórę i dodają lampom niebanalnego stylu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 165 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina (juta), tworzywo sztuczne |


by 