Hester lampa biurkowa 1-punktowa biała 19600/01/31
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa biurkowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Włączanie i wyłączanie odbywa się za pomocą przełącznika na lampie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 28,5 cm |
| Długość x szerokość | podstawa 21,5 cm x 12 cm |
| Wysokość | 54,5 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 