Hex D29/12W LED plafon EK76188
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED. Stylowy klosz wykonano z najwyższej jakości materiału. Jego kształt po zapaleniu sprawia, że rozbłyskujące światło tworzy efekt gwiezdnego nieba.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 960 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 29 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kształt | wielokąt |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 