Hidalgo lampa sufitowa LED 40W 4000K czarna ML2057
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Prosty montaż i trwała konstrukcja czynią ją praktycznym i stylowym wyborem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1507 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 48,5 cm x 48,5 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 