Holi kinkiet 2-punktowy biały 32491
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy wykonany z metalu w kolorze białym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Lampa posiada ruchome ramię.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 59 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14,5 cm |
| Waga | 3,12 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 